Завантажити
 
Програми     Дані     Документації

Програми, викладені тут, безкоштовні. Програми розміщені на сайт у вигляді архівів zip. Для розархівування можна скористатися програмами WinZip чи WinRar.

OCA для Windows demo - Демонстраційна версія пакета. Завантаживши zip-архів, розархівуйте його в будь-яку папку на Вашому диску та запустіть файл 'OCA.exe'. Разом із демо-версією надається невеликий тестовий масив даних. Демонстраційна версія працює з масивами не більше 3000 анкет та не більше 300 ознак. Закрито можливість використання багатьох функцій, доступних у повній версії програми. Для того, щоб скачати програму, натисніть тут.

SPSS to OCA - конвертор із формату статистичного пакета SPSS (sav-файлу) у формат ОСА (frm-файл). Для встановлення програми просто розархівуйте завантажений zip-файл. Щоб скачати програму (версія 1.2.3) натисніть тут.

OCA CAPI Android - клієнтська програма OCA CAPI Android. Працює на пристроях під керуванням ОС Android 4.0 та вище. Для повноцінної роботи потрібна серверна програма. Завантажити останню версію клієнтської програми:
Версія 1.2.6 для Android 4-9
Версія 1.3.0 для Android 10+


Дані є відкритими і можуть безкоштовно використовуватись у освітніх цілях. Будь-яке комерційне використання наведених нижче даних можливе тільки за наявності письмового дозволу авторів сайту.

Дані для OCA New Line.
Дані надаються у вигляді onle-архівів. Для підключення їх у середу OCA New Line скористайтеся функцією імпорту ("Файл -> Імпорт").

Читання новинних інтернет-видань у 2010 році. Приклад проекту, що базується на реальних даних, отриманих у ході репрезентативного дослідження, проведеного КМІС у 2010 році. Дані НЕ є репрезентативними. Проект має складну структуру та дає уявлення про багато ексклюзивних можливостей програми OCA New Line. Проект складається з кількох хвиль; має щоденникову структуру; містить невеликий електронний звіт; містить налаштування для роботи з картою-схемою України; містить налаштування для роботи з медіа-планувальником.
Завантажити дані

Який депутат потрібен Україні. Пілотне дослідження, проведене напередодні виборів до Верховної Ради України 2006 року з метою апробації методики. Дані не репрезентативні для України (оскільки обсяг вибірки дуже малий – 96 осіб). Представлений проект має щоденникову структуру.
Завантажити дані

Українське суспільство: моніторинг соціальних змін. Починаючи з 1992 року, Інститут соціології Національної Академії Наук Україна проводить проект "Українське суспільство: моніторинг соціальних змін" Результати цього унікального та єдиного в Україні дослідження надаються у форматі OCA New Line. (Докладніше)

Дані для OCA для Windows.
Дані надаються у вигляді zip-архівів. Після завершення завантаження розархівуйте одержаний архів за допомогою відповідної програми (наприклад, WinZip). В архіві міститься два файлу: файл даних (розширення frm) та файл з паспортом дослідження (розширення dcl).

sOCArch. Відкритий банк соціальних даних Київського міжнародного інституту соціології розташований за адресою http://kiis.com.ua/db/. Містить кілька десятків масивів у форматі OCA для Windows. Підтримує пошук ключових слів за паспортами (опитувальниками) масивів.

Програми     Дані     Документації

Матеріали представлені у форматі PDF. Для їх читання можна скористатися програмою Adobe Acrobat Reader.

Посібник із встановлення програмних продуктів OCA. Посібник із встановлення та реєстрації програмних продуктів ОСА.
Подивитися
Подивитися (рос. мова)

Посібник користувача OCA для Windows. Ілюстрований російськомовний посібник з роботи з програмою OCA для Windows (v3.01).
Подивитися

Посібник користувача "Синтаксис OCA для Windows". Російськомовний посібник із написання синтаксичних завдань для OCA for Windows. У посібнику представлені правила та приклади щодо написання завдань для перекодування масивів даних, їх логічного контролю та управління.
Подивитися

Посібник користувача OCA New Line Technology . Російськомовний посібник з підготовки даних для програми OCA New Line. Жорстить опис роботи з програмою DataMaker (v2.4.5) і що входять до її складу утилітами. Подивитися

Посібник користувача OCA MakeForm. Російськомовний посібник з роботи з програмою введення даних OCA MakeForm (v3.6). У посібнику описані не лише функції програми введення даних, але й правила складання паспорта (описувача анкети, використовуючи який здійснюється введення) та керуючі директиви (команди що дозволяють здійснювати управління введенням; наприклад, пропускати деякі блоки питань, якщо відповідь на них очевидна через попередні відповіді).
Подивитися


Наш логотип.


     

E-Mail: oca.feedback@gmail.com |  (c) OCA 2004 - 2024.