Карти-схеми в OCA New Line 

Починаючи з версії 1.4.9, до програми OCA New Line додано підтримку карт-схем. Ця функція дозволяє створювати інтерактивні схеми для презентації результатів різноманітних досліджень.
Подібні схеми можуть являти собою не тільки географічні карти, а й будь-які інші графічні схеми. Процес створення нових, необхідних замовнику схем досить простий і може бути проведений будь-якою людиною на основі існуючих шаблонів. Інтерфейс керування даними, розташованими на карті-схемі, може бути змінений за бажанням користувача.
Для перегляду наведених нижче прикладів необхідно, щоб Ваш браузер підтримував JavaScript, також бажано встановити роздільну здатність екрана не менше 1024 на 768.


Пример №1.
У наведеному прикладі результати вигаданого дослідження щодо споживання солодощів наведені у вигляді графіків, розташованих на карті України. Графік, розташований поверх будь-якої області або регіону, репрезентує дані, отримані в ході дослідження, для цієї території.

Під зображенням карти знаходяться кілька кнопок. Кнопка із зображенням плюса/мінуса дає можливість переходити з одного рівня подання даних (наприклад, регіонального) на інший (наприклад, обласний). Кнопки "Рус" / "Укр" дають можливість додати на карту назви областей та регіонів відповідною мовою. Кнопка "ні" прибирає всі написи.

При натисканні на малюнку будь-якого з графіків над ним з'явиться меню з чотирьох пунктів. Розглянемо їх:
 M - після натискання на цьому пункті меню картинка графіка буде переміщатися за курсором миші. Для того щоб зафіксувати графік на новому місці досить ще раз натиснути на цей пункт меню. Таке переміщення графіка буває необхідним, якщо картинка зариває якусь важливу інформацію (наприклад, назва області);
 R  - повертає малюнок графіка на його первісне місце;
 T  - за допомогою цього пункту Ви можете завантажити таблицю з даними, на основі яких побудовано графік;
 C  - за допомогою цього пункту Ви можете завантажити збільшений, більш докладний варіант графіка;
При повторному клацанні на картинці графіка вищезазначене меню зникне.

Подивитися (приклад буде завантажено в окремому вікні).


Приклад №2.
У цьому прикладі результати вигаданого дослідження щодо популярності різних солодощів наведені у вигляді карти-схеми, що наочно демонструє відсоток зацікавлених тим чи іншим видом продукції у місті, в селі та у країні в цілому. Сума відсотків у наведених даних може бути більше 100, оскільки вважається, що кожен із опитаних респондентів міг вибрати кілька видів продукції, які його цікавлять.
При натисканні на малюнку будь-якого з графіків з'явиться його збільшене і більш детальне зображення. При натисканні на написі під графіком, з'явиться таблиця з даними, на основі яких побудовано графік.

Подивитися (приклад буде завантажений в окремому вікні).

Обратно

     

E-Mail: oca.feedback@gmail.com |  (c) OCA 2004 - 2024.