Послуги
 
Основна мета, яку ми переслідуємо - усі, хто проводить маркетингові та соціальні дослідження, мають робити це правильно. Тільки точне виконання всіх правил проведення досліджень дозволяє зібрати достовірну інформацію про ринок та суспільство, на основі якої можна приймати маркетингові рішення, що дійсно розвивають бізнес.
Основними напрямками нашої діяльності є:

Поширення та навчання роботі з програмним забезпеченням для проведення соціологічних та маркетингових досліджень ОСА.
"ОСА - технологія обробки та аналізу соціологічних та маркетингових досліджень існує на ринку України вже понад 20 років. Всі ці роки розробка технології велася з урахуванням потреб фахівців, для яких вона створювалася. Більшість соціологічних та маркетингових компаній України використовують цю технологію у своїй роботі. Особливий внесок у вдосконалення технології внесли такі компанії як КМІС та СОЦІС Gallup International (зараз TNS Ukraine) Ми будемо раді, якщо наш новий проект OCA New Line буде також корисний фахівцям і допоможе їм вирішувати все складніші та цікавіші завдання, які ставить перед ними життя ".
(Горбачик Андрій Петрович, співавтор ОСА, кандидат фізико-математичних наук, старший науковий співробітник ІВ НАНУ, декан факультету соціології та психології Київського національного університету ім. Т.Шевченка).
Консалтинг у сфері проведення емпіричних, соціальних та маркетингових досліджень. Наші фахівці допоможуть написати запит на проведення дослідження, запропонують необхідні для проведення дослідження методи, створять інструментарій, розрахують вибірку, оцінять необхідний бюджет на проведення дослідження, аудит пропозицій та результатів досліджень. Серед пріоритетних напрямів нашої діяльності – інноваційні технології обробки, зберігання та аналізу даних. За потреби наші фахівці проведуть обробку та аналіз даних маркетингового дослідження або навчать Вас сучасним технологіям.

Навчання методам емпіричних, соціальних та маркетингових досліджень, зокрема методам кількісного та якісного аналізу емпіричних даних; розробка навчальних методичних матеріалів.
Для тих, хто бажає навчитися аналізу даних за допомогою технології обробки та аналізу соціологічних та маркетингових досліджень ОСА, у Вищій школі соціології при Інституті соціології НАН України регулярно проводять тренінги. Звичайна тривалість тренінгу становить два дні. Після закінчення тренінгу слухачі одержують сертифікати державного зразка.

Поширення результатів унікального всеукраїнського дослідження, яке проводиться Інститутом соціології Національної Академії Наук України "Моніторинг українського суспільства 1994-2012 роки". Результати цього унікального та єдиного в Україні дослідження надаються у форматі OCA New Line. (Докладніше)

Створення спеціалізованих технологій для аналізу даних емпіричних, соціальних та маркетингових досліджень.


     

E-Mail: oca.feedback@gmail.com |  (c) OCA 2004 - 2024.